Hanedan Gece Kulubu

Hanedan Gece Kulübü Bilgi

Kıbrıs Gece Hayatı içerisinde özel bir konumda bulunan Hanedan Gece Kulübü (Hanedan Night Club) Lefkoşa’ya bağlı Alayköy bölgesinde faaliyet göstermektedir. Kıbrıs ece Kulüpleri içerisinde yoğun bir rekabet olduğundan dolayı Hanedan Gece Kulübü son yıllarda sürekli yeniliklere giderek iç ve dış mekan renovasyonları dahil personel kalitesini yükseltmiştir. Yine ayrıca işletmenin özel yurt dışından gelen çalışanları ile hafızalarda güzel izler bırakmaktadırlar.

Peki Hanedan Gece Kulübü Nerede? Hanedan Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Hanedan Gece Kulübü Adres nedir? Hanedant Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Hanedan Gece Kulübü Bulunduğu Yer

Alayköy Bölgesi – Lefkoşa

Hanedan Gece Kulübü Ercan Havalimanına Uzaklığı

31 km, yaklaşık 28 dakika

Hanedan Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 10km, Girne: 34km

Hanedan Gece Kulübünü dahil KKTC Gece Kulüplerini ziyaret etmeyi planlıyorsanız size özel paketlerimiz ile sorunsuz ve harika bir gece geçirmeniz mümkündür. Kıbrıs Gece Hayatı Nasıldır ?, Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları, Hanaden ve Kıbrıs Gece Kulüpleri Katalog dahil merak ettiğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hanedan Gece Kulübü Açılış Zamanı

Hanedan Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Hanedan Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Hanedan Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**5, Mağusa Araç**11, Ercan Araç**5, Lefkoşa Araç**1
VIP Araçlar
Girne VIP**1, Mağusa VIP**6, Ercan VIP**8, Lefkoşa VIP**9Hanedan Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Hanedan Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Hanedan Gece Kulübü Katalog

Hanedan Gece Kulübü Katalogu son olarak 13 Nisan 2024 tarihinde güncellendi. Hanedan Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 15 Nisan 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hanedan Gece Kulübü Nerededir?

Başkent Lefkoşa’ya bağlı Alayköy’de bulunmaktadır.

Hanedan Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Hanedan Gece Kulübü şehir merkezi dışında bulunmaktadır. Bu nedenle özel taxi veya transfer ile ulaşım sağlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Hanedan Gece Kulübü Rezervasyon

Hanedan Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Hanedan Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Hanedan Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Hanedan Gece Kulübü Katalog fiyatları ve güncel resimler için bizlere ulaşabilirsiniz.