Florida Gece Kulubu 1

Florida Gece Kulübü Genel Bilgi

Başkent Lefkoşa’ya bağlı Alayköy bölgesinde Alayköy Gece Kulüpleri içerisinde yer alan Florida Gece Kulübü, Kıbrıs Gece Hayatında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Florida Gece Kulübü özellikle son yıllarda yaptığı yenilikler sonrası popüler bir gece kulübü haline gelmiş ve misafirler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Florida Gece Kulübü işletme yönetiminin özenle seçmiş olduğu kızlar ve kaliteli personeli ile fark yaratan, Kıbrıs Gece Hayatı dünyasına renk katan gece kulüplerinden bir tanesi konumundadır.

Peki Florida Gece Kulübü Nerede? lorida Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Florida Gece Kulübü Adres nedir? lorida Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Florida Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

Florida Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

38 km, yaklaşık 34 dakika

Florida Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 36km, Lefkoşa: 12km

Lefkoşa Gece Hayatına renk katan kulüplerden birisi olan Florida Gece Kulübünü ziyaret etmek isterseniz bizlere haftanın 7 günü ve 24 saati ulaşabilirsiniz. Tüm vip ulaşım ve konaklama talepleriniz ile birlikte Kıbrıs Gece Kulüpleri Fiyatları, KKTC Night Club Bayan gibi özel sorularınızı çekinmeden bizlere sorabilir, en güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Florida Gece Kulübü Açılış Zamanı

Florida Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Florida Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Florida Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**5, Mağusa Araç**11, Ercan Araç**5, Lefkoşa Araç**1
VIP Araçlar
Girne VIP**1, Mağusa VIP**6, Ercan VIP**8, Lefkoşa VIP**9Florida Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Florida Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Florida Gece Kulübü Katalog

Florida Gece Kulübü Katalogu son olarak 13 Nisan 2024 tarihinde güncellendi. Florida Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 15 Nisan 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Florida Gece Kulübü Nerededir?

Florida Gece Kulübü (Prenses Night Club) Alayköy’de bulunmaktadır.

Florida Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Florida Gece şehir merkezine uzak olduğundan dolayı özel araçlarla mekana ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz transferinizi gerçekleştirebiliriz.

Florida Gece Kulübü Rezervasyon

Florida Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Florida Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Florida Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Florida Gece Kulübü ile ilgili en güncel bayan katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.