Nanes Gece Kulubu

Nanes Gece Kulübü Genel Bilgi

Sektör içerisinde mekanlarla ilgili bilgi karmaşası yaşanmaktadır. Bunun başlıca sebebi Nane’s Night Club vb. KKTC Gece Kulübü sayfaları ile ilgili yanlış veya eksik bilgilerin sizlere sunulmasından kaynaklanmaktadır. Yanlış bilgilerle dolu gece kulübü bilgi sayfaları ve konusunda uzman olmayan kişilerin yanlış yönlendirmesi ile belki de daha çok memnun kalabileceğiniz mekanı keşfedemeyebilirsiniz. Gerçekten kaliteli vakit geçirmeniz için doğru bilgilerle hareket etmek için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Lefkoşa Gece Kulüpleri içerisinde saygın bir yere sahip Nanes Gece Kulübü içerisinde bulunan dansçı kızlar eşliğinde kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Nanes Gece Kulübü’ne arkadaşlarınız ile gelebilir veya tek olarak mekana giriş yapabilirsiniz. Hafızanızda yer edinecek müthiş bir gece ve sürprizlerle dolu anlar için Nane’s Gece Kulübü sizleri bekliyor. Lefkoşa’da bulunan mekana gidiş-dönüş transferleriniz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Nane’s Night Club isim değişikliğine giderek artık Dolls Night Club olarak hizmet vermektedir. Yukarıda Nane’s Night Club için verdiğimiz bilgiler aynı şekilde Dolls Night Club içinde geçerli olup, güncel Dolls Night Club sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nanes Gece Kulübü nerede? Dolls Night Club Nerede? Nanes Gece Kulübü’ne nasıl gidilir? , Dolls Night Club Nasıl Gidilir? Nanes Gece Kulübü adres nedir? Dolls Night Club Adres nedir? Nanes Gece Kulübü telefon numarası? , Dolls Night Club telefon numarası nedir?

Nanes Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

Nanes Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

38 km, yaklaşık 35 dakika

Nanes Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 14km, Girne: 37km Kıbrıs Nane’s Gece Kulübü’nde kaliteli hizmet anlayışına büyük önem verilmektedir. Müşteri memnuniyetini odaklı olan işletme içerisinde kaliteli vakit geçirebilmeniz için tüm olanaklar mevcuttur. Geceye özel dans şovları ile harika dakikalar yaşayacağınız mekanda sürprizler sizleri beklemektedir. Lefkoşa Gece Kulüpleri bölgesinde bulunan Nane’s Gece Kulübü’nün havaalanına olan uzaklığı sebebiyle direkt olarak mekana gelmek isterseniz, size özel transfer hizmetimiz mevcuttur. Özel transfer hizmetimiz ile sizlere 7/24 yardımcı olmaktayız. Mekana gelişiniz ve sonrasında mekan çıkışı ister kaldığınız otele isterseniz havalimanına ulaşımınızı sağlamaktayız.

Nanes Gece Kulübü Açılış Zamanı

Nanes Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Nanes Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Nanes Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**3, Mağusa Araç**9, Ercan Araç**3, Lefkoşa Araç**11
VIP Araçlar
Girne VIP**11, Mağusa VIP**4, Ercan VIP**6, Lefkoşa VIP**7Nanes Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Nanes Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Nanes Gece Kulübü Katalog

Nanes Gece Kulübü Katalogu son olarak 28 Şubat 2024 tarihinde güncellendi. Nanes Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 1 Mart 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nanes Gece Kulübü Nerededir?

Nanes Gece Kulübü Alayköy’de bulunmaktadır. Alayköy bölgesi başlent Lefkoşa sınırıları içerisindedir.

Nanes Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Nanes Gece Kulübü şehir merkezine uzak bir konumda olduğundan dolayı özel transfer ile mekana rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nanes Gece Kulübü Rezervasyon

Kıbrıs Nanes Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Nanes Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Nanes Gece Kulübü Katalog Fiyatları

KKTC Nanes Gece Kulübü ile ilgili en güncel bayan katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulamanız yeterlidir.