Biyax Gece Kulubu

Biyax Gece Kulübü Genel Bilgi

Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde Kıbrıs Gece Hayatının en gözde gece kulüplerinden birisi olan Biyax Gece Kulübü, üstün hizmet kalitesi ve birbirinden güzel dansçı kızları ile sürekli popüler bir mekan olarak ön plana çıkmaktadır. Biyax Gece Kulübünün bu başarıyı elde etmesinde ki en temel sebep istikrarlı yönetim yapısı ve son derece özenle seçilmiş çalışanlarından kaynaklanmaktadır. Özellikle yurt dışından Kuzey Kıbrıs’ı ziyarete gelen misafirler tarafından tercih edilen mekan başkent Lefkoşa’ya bağlı diğer popüler kulüplerinde konuşlandığı Alayköy bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Peki Biyax Gece Kulübü Nerede? Biyax Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Biyax Gece Kulübü Adres nedir? Biyax Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Biyax Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

Biyax Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

33 km, yaklaşık 36 dakika

Biyax Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 12km, Girne: 32km

Biyax Gece Kulübü ile ilgili Biyax Gece Kulübü fiyatları, Biyax Gece Kulübü katalog, Biyax Gece Kulübü rezervasyon gibi Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları ile ilgili özel ve genel tüm sorularınız için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yine ayrıca dilerseniz Biyax Gece Kulübü dahil diğer gece kulüplerine VIP ve Özel transfer seçeneklerimiz başta olmak üzere konaklamalı paketlerimiz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Biyax Gece Kulübü Açılış Zamanı

Biyax Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Biyax Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Biyax Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**7, Mağusa Araç**1, Ercan Araç**7, Lefkoşa Araç**3
VIP Araçlar
Girne VIP**3, Mağusa VIP**8, Ercan VIP**10, Lefkoşa VIP**11Biyax Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Biyax Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Biyax Gece Kulübü Katalog

Biyax Gece Kulübü Katalogu son olarak 14 Haziran 2024 tarihinde güncellendi. Biyax Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 16 Haziran 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Biyax Gece Kulübü Nerededir?

Biyax Gece Kulübü başkent Lefkoşa’ya bağlı Alayköy bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Biyax Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Biyax Gece Kulübü şehir merkezinden uzak olduğundan dolayı özel araç veya dilerseniz VIP Transfer araçlarımız ile gidiş dönüş transferinizi sağlayabiliriz.

Biyax Gece Kulübü Rezervasyon

Biyax Gece Kulübü ile ilgili tüm rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Biyax Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Biyax Gece Kulübü ile ilgili en güncel katalog bilgisi ve fiyatları için bizimle temas kurmanız yeterlidir.