Prenses Gece Kulubu

Prenses Gece Kulübü Genel Bilgi

Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde en yeni mekanlardan biri olan ve Kıbrıs Gece Hayatı farklı bir soluk getiren Prenses Gece Kulübü, son derece modern yapısı ve farklı eğlence anlayışı ile Lefkoşa Gece Hayatına renk katıyor. Prenses Gece Kulübü, Alayköy Gece Kulüpleri içerisinde en yeni mekanlardan biri olmakla birlikte özellikle mimari yapısı, konuşlandığı alan ve kaliteli hizmet anlayışı ile iddialı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yine ayrıca mekan içerisinde bulunan hepsi birbirinden güzel 32 özel bayan dansçı, vip odaları, geniş disco alanı, Restaurant’ı, seyir terası, bar ve locaları ile misafirlerden tam not almaktadır.

Peki Prenses Gece Kulübü Nerede? Prenses Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Prenses Gece Kulübü Adres nedir? Prenses Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Prenses Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy Bölgesi – Lefkoşa

Prenses Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

33 km, yaklaşık 32 dakika

Prenses Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 11km, Girne: 31km

Alayköy’de bulunan ve Lefkoşa Gece Hayatında önemli bir yere sahip olan Prense Gece Kulübü ile ilgili Prenses Gece Kulübü fiyatları, Prenses Kulübü katalog, Prenses Gece Kulübü rezervasyon gibi Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları ile ilgili özel ve genel tüm sorularınız için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yine ayrıca dilerseniz Prenses Night Club dahil diğer gece kulüplerine VIP Transfer seçeneklerimiz başta olmak üzere konaklamalı paketlerimiz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Prenses Gece Kulübü Açılış Zamanı

Prenses Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Prenses Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Prenses Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**5, Mağusa Araç**11, Ercan Araç**5, Lefkoşa Araç**1
VIP Araçlar
Girne VIP**1, Mağusa VIP**6, Ercan VIP**8, Lefkoşa VIP**9Prenses Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Prenses Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Prenses Gece Kulübü Katalog

Prenses Gece Kulübü Katalogu son olarak 13 Nisan 2024 tarihinde güncellendi. Prenses Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 15 Nisan 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Prenses Gece Kulübü Nerededir?

Prenses Gece Kulübü (Prenses Night Club) Alayköy’de bulunmaktadır.

Prenses Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Prenses Gece Kulübü şehir merkezine uzak olduğundan dolayı taxi veya özel transfer seçeneklerimiz ile mekana ulaşabilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü Rezervasyon

Prenses Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Prenses Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Prenses Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Prenses Gece Kulübü ile ilgili en güncel katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulamanız yeterlidir.