Harem Gece Kulubu

Harem Gece Kulübü Bilgi

Kıbrıs Gece Hayatının en saygın gece kulüplerinden biri haline gelen Harem Gece Kulübü Night Club’ta efsane bir geceye imza atabilirsiniz. Son yıllarda yaptığı yenilikler sonrası yeniden gözde konuma gelen Harem Gece Kulübü, özellikle yurt dışından gelen popüler dansçı kızları ile harika bir eğlence ortamı sunmaya devam ediyor. Harem Gece Kulübü, özellikle Kıbrıs Gece Hayatı içerisinde bulunan Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde saygın bir konumda bulunmaktadır.

Peki Harem Gece Kulübü Nerede? Harem Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Harem Gece Kulübü Adres nedir? Harem Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Harem Gece Kulübü Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

Harem Gece Kulübü Ercan Havalimanına Uzaklığı

33 km, yaklaşık 29 dakika

Harem Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 10km, Girne: 34km

KKTC Gece Kulüpleri içerisinde bulunan ve müşterilerimiz tarafından sıkça ziyaret edilen Harem Night Club’a ulaşımınız, konaklamanız dahil Kıbrıs Gece Hayatı Güncel Katalog gibi tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Harem Gece Kulübü Açılış Zamanı

Harem Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Harem Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Harem Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**3, Mağusa Araç**9, Ercan Araç**3, Lefkoşa Araç**11
VIP Araçlar
Girne VIP**11, Mağusa VIP**4, Ercan VIP**6, Lefkoşa VIP**7Harem Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Harem Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Harem Gece Kulübü Katalog

Harem Gece Kulübü Katalogu son olarak 28 Şubat 2024 tarihinde güncellendi. Harem Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 1 Mart 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Harem Gece Kulübü Nerededir?

Harem Night Club, Alayköy’de bulunmaktadır.

Harem Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Kıbrıs Harem Gece Kulübü (Cyprus Harem Nght Club) şehir merkezine uzak olduğundan dolayı özel transfer seçeneklerimiz ile mekana rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Harem Gece Kulübü Rezervasyon

PHarem Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere 7/24 ulaşmanız yeterlidir.

Harem Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Harem Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Harem Gece Kulübü ile ilgili en güncel bayan katalog ve kıbrıs gece hayatı fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.