White Horse Gece Kulubu

White Horse Gece Kulübü Genel Bilgi

Kıbrıs gece hayatını seviyorsanız, kıbrıs gece kulüplerinde mutlaka kaliteli vakit geçirmek istiyorum diyorsanız White Horse Gece Kulübü, aradığınız ve hayalini kurduğunuz bir gece kulübü olarak ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Alayköy bölgesinde faaliyet gösteren kıbrıs gece kulüplerinden biri olan White Horse Gece Kulübü, başkent Lefkoşa’ya konum itibarıyla oldukça yakın olmakla birlikte hizmet kalitesini sürekli üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. White Horse Gece Kulübü katalog, White Horse Gece Kulübü, Kıbrıs Gece Hayatı Nasıldır?, Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları gibi sorularınız ile ilgili en güncel biller için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, White Horse Gece Kulübü rezervasyon ve telefon ile bilgi almak istediğiniz tüm konular için haftanın 7 günü ve 24 saati bizlere ulaşmanız mümkündür.

Peki White Horse Gece Kulübü Nerede? White Horse Gece Kulübü Nasıl Gidilir? White Horse Gece Kulübü Adres nedir? White Horse Gece Kulübütelefon numarası nedir?

White Horse Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

White Horse Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

36 km, yaklaşık 29 dakika

White Horse Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 29km, Lefkoşa: 15km White Horse Gece Kulübü ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermek adına uzman kadromuz sürekli çevrim içi ve sizlere bir telefon kadar yakındır. White Horse Gece Kulübü dahil diğer tüm kıbrıs gece kulüplerine transfer hizmetimiz mevcut olup, kıbrıs gece hayatı, kktc night club katalog, kıbrıs gece hayatı fiyatları, kktc gece kulüpleri vb.. merak ettiğiniz tüm sorularınız için sizlerden en doğru ve güncel bilgilere aktarmamız için mesajlarınızı beklemekteyiz.

White Horse Gece Kulübü Açılış Zamanı

White Horse Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.White Horse Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

White Horse Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**3, Mağusa Araç**9, Ercan Araç**3, Lefkoşa Araç**11
VIP Araçlar
Girne VIP**11, Mağusa VIP**4, Ercan VIP**6, Lefkoşa VIP**7White Horse Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

White Horse Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

White Horse Gece Kulübü Katalog

White Horse Gece Kulübü Katalogu son olarak 28 Şubat 2024 tarihinde güncellendi. White Horse Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 1 Mart 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

White Horse Gece Kulübü Nerededir?

White Horse Gece Kulübü, Lefkoşa’da Alayköy’de bulunmaktadır.

White Horse Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

White Horse Gece Kulübü şehir merkezine uzak olduğundan dolayı özel taxi veya vip transfer seçeneklerimiz ile mekana ulaşabilirsiniz.

White Horse Gece Kulübü Rezervasyon

White Horse Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

White Horse Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

White Horse Gece Kulübü Katalog Fiyatları

White Horse Gece Kulübü ile ilgili en güncel katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.