Faraon Gece Kulubu

Faraon Gece Kulübü Genel Bilgi

Çok uzun yıllardır Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde faaliyet gösteren Faraon Gece Kulübü, Lefkoşa’ya bağlı Alayköy bölgesinde bulunmaktadır. Faraon Gece Kulübü işletmesi müşteri memnuniyeti ve konfor konusunda oldukça titiz bir mekan olduğundan dolayı mekanın dekoru ve çalışan dansçı kızlar özel olarak seçilmiştir. Yine ayrıca mekan içerisinde çalışan personelin tamamı eğitimli olup gelen konukların kıbrıs katalog, kıbrıs gece program, kıbrıs gece hayatı veya kıbrıs gece kulübü gibi özel ve genel tüm sorularına içtenlikle cevap vermektedirler.

Peki Faraon Gece Kulübü Nerede? Faraon Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Faraon Gece Kulübü Adres nedir? Faraon Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Faraon Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alaköy – Lefkoşa

Faraon Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

32 km, yaklaşık 34 dakika

Faraon Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 12km, Girne: 37km

Faraon Gece Kulübünü ziyaret etmeyi düşünen misafirlerimiz dilediği zaman mekana direkt olarak ulaşabilmektedir. Yine ayrıca havalimanından direkt olarak kulübe geçmeniz mümkün olup, konakladığınız otel veya villadan size özel VIP transfer seçeneklerimiz ile Faraon Gece Kulübü dahil diğer tüm kıbrıs gece kulüplerine gidiş ve dönüş transferinizi konforlu bir şekilde sağlayabiliriz. Tüm sorularınız ve rezervasyon işlemleriniz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Faraon Gece Kulübü Açılış Zamanı

Faraon Gece Kulübü şuan açıktır. Mekana giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Size özel zaman dilimleri organize edebiliriz. Rezervasyon, ulaşım ve tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Faraon Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**6, Mağusa Araç**12, Ercan Araç**6, Lefkoşa Araç**2
VIP Araçlar
Girne VIP**2, Mağusa VIP**7, Ercan VIP**9, Lefkoşa VIP**10Faraon Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Faraon Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Faraon Gece Kulübü Katalog

Faraon Gece Kulübü Katalogu son olarak 17 Mayıs 2024 tarihinde güncellendi. Faraon Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 19 Mayıs 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Faraon Gece Kulübü Nerededir?

Faraon Gece Kulübü, başkent Lefkoşa>’ya bağlı Alayköy’de bulunmaktadır.

Faraon Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Faraon Gece Kulübü şehir merkezine uzak olduğundan özel transfer seçeneklerimiz ile mekana hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Faraon Gece Kulübü Rezervasyon

Faraon Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Faraon Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Faraon Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Faraon Gece Kulübü ile ilgili en güncel kıbrıs bayan katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.