Freedom Gece Kulubu

Freedom Gece Kulübü Bilgi

Rüya gibi bir gün geçirmeye hazır mısınız? İşte Freedom Gece Kulübü (Freedom Night Club) sizlere bu rüya gibi eğlenceli zamanlar geçirebileceğiz anlar vadediyor. Uzun yıllardır faaliyetlerine aralıksız devam eden ve Alayköy’de bulunan kulübün özenle seçmiş olduğu dansçı kızlar, lüks disco alanı, vip odaları, özel park yeri dahil özenle düşünülmüş her detay Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde Kıbrıs Gece Hayatında farklı ve saygın bir konumda olmasını sağlıyor.

İşletme son derece titiz olduğundan ve standartların her geçen gün yükseldiği eğlence dünyası koşulları göz önünde bulundurulduğundan dolayı müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutulmaktadır.

Peki Freedom Gece Kulübü Nerede? Freedom Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Freedom Gece Kulübü Adres nedir? Freedom Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Freedom Gece Kulübü Bulunduğu Yer

Alayköy – Lefkoşa

Freedom Gece Kulübü Ercan Havalimanına Uzaklığı

32 km, yaklaşık 29 dakika

Freedom Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 9km, Girne: 33km

Kıbrıs Gece Hayatında oldukça popüler bir konumda bulunan Freedom Gece Kulübü dilerseniz taksi veya özel transfer seçeneklerimiz ile rahatlıkla ulaşmamız mümkündür. Kıbrıs’a gelişiniz havalimanında kulübüne transferinize, konaklamanıza, rezervasyonunuza veya dilerseniz size özel kıbrıs gece hayatı fiyatları ve fazlasını içeren sürpriz paketlerimize göz atmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Freedom Gece Kulübü Resimleri

Freedom Gece Kulübü Açılış Zamanı

Freedom Gece Kulübü şuan açıktır. Mekana giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Size özel zaman dilimleri organize edebiliriz. Rezervasyon, ulaşım ve tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Freedom Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**10, Mağusa Araç**4, Ercan Araç**10, Lefkoşa Araç**6
VIP Araçlar
Girne VIP**6, Mağusa VIP**11, Ercan VIP**1, Lefkoşa VIP**3Freedom Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Freedom Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Freedom Gece Kulübü Katalog

Freedom Gece Kulübü Katalogu son olarak 29 Eylül 2023 tarihinde güncellendi. Freedom Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 1 Ekim 2023 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 27 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Freedom Gece Kulübü Nerededir?

Freedom Gece Kulübü Lefkoşa’ya bağlı Alayköy bölgesinde bulunmaktadır.

Freedom Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Freedom Gece Kulübü şehir merkezine uzak olduğundan dolayı özel araçlar ile mekana ulaşımınız mümkündür. Dilerseniz size özel transfer seçeneklerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Freedom Gece Kulübü Rezervasyon

Freedom Gece Kulübü ile ilgili tüm rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ekibimiz rezervasyonunuzu ve planlamanızı en hızlı şekilde sizin için oluşturacaktır.

Freedom Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Freedom Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Freedom Gece Kulübü ile ilgili en güncel bayan katalog modellerimiz ve uygun fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.