Crazy Girls Gece Kulubu

Crazy Girls Gece Kulübü Genel Bilgi

Çok uzun yıllardır Kıbrıs Gece Hayatı içerisinde bulunan ve Lefkoşa Gece Hayatına hizmet veren Crazy Girls Gece Kulübü, oldukça popüler mekanlarından başında gelmektedir. Geçmiş yıllarda faaliyetlerini Haspolat bölgesinden Alayköy Gece Kulüplerinin yoğun bir şekilde bulunduğu Alayköy bölgesine taşıyan ve yeni yerinde hizmet veren Crazy Girls, özel dansçı kızları ve modern yapısı ile misafirlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve beğenilmektedir.

Crazy Girls Gece Kulübü Nerede? Crazy Girls Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Crazy Girls Gece Kulübü Adres nedir? Crazy Girls Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Crazy Girls Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Alayköy Bölgesi – Lefkoşa

Crazy Girls Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

18 km, yaklaşık 14 dakika

Crazy Girls Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 33km, Lefkoşa: 9km

Crazy Girls Gece Kulübünü ziyaret etmeyi planlıyorsanız tüm rezervasyon ve ulaşım işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel VIP Lüks araçlarımız ile konforlu bir ortamda mekana ulaşabilir, talep etmeniz durumunda özel villa konaklamanız dahil birbirinden özel sürprizlerle dolu eğlene paketlerimizi tercih etmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Crazy Girls Gece Kulübü Açılış Zamanı

Crazy Girls Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Crazy Girls Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Crazy Girls Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**7, Mağusa Araç**1, Ercan Araç**7, Lefkoşa Araç**3
VIP Araçlar
Girne VIP**3, Mağusa VIP**8, Ercan VIP**10, Lefkoşa VIP**11Crazy Girls Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Crazy Girls Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Crazy Girls Gece Kulübü Katalog

Crazy Girls Gece Kulübü Katalogu son olarak 14 Haziran 2024 tarihinde güncellendi. Crazy Girls Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 16 Haziran 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Crazy Girls Gece Kulübü Nerededir?

Crazy Girls Gece Kulübü Lefkoşa’ya bağlı Alaköy bölgesinde bulunmaktadır.

Crazy Girls Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Crazy Girls Gece şehir merkezine uzak olduğundan özel araç veya transfer ile gitmenizi tavsiye etmekteyiz. Dilerseniz size özel ulaşım seçeneklerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Crazy Girls Gece Kulübü Rezervasyon

Crazy Girls Night Club ile ilgili rezervasyon işlemleriniz için bizlere mesaj atmanız yeterlidir.

Crazy Girls Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Crazy Girls Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Crazy Girls Gece Kulübü ve tüm KKTC Gece Kulüpleri ile ilgili en güncel katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulamanız yeterlidir.