Melekler Gece Kulubu

Melekler Gece Kulübü Genel Bilgi

Kıbrıs’ın Mağusa bölgesinde bulunan Melekler Gece Kulübü, yüksek standartlara sahip hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile iyi vakit geçirebileceğiniz bölgenin en popüler kulüpleri arasında yer almaktadır. Size özel şovları ile kaliteli dakikalar yaşayacağınız mekân çalışan dansçı bayanların ilerleyen saatlerdeki özel gösterilerine hazır olmalısınız. Melekler Gece Kulübü ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

Peki Melekler Night Club Nerede? Melekler Night Club Nasıl Gidilir ? Melekler Night Club Adres nedir? Melekler Night Club telefon numarası nedir?

Melekler Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Tuzla – Gazimağusa

Melekler Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

52 km, yaklaşık 50 dakika

Melekler Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 73km, Lefkoşa: 59km

Gazimağusa’da faaliyet gösteren Melekler Gece Kulübü’nün havalimanına olan mesafesinden dolayı direkt olarak mekana ulaşmak isterseniz mutlaka taxi ve özel transfer tercih etmelisiniz. Uygun transfer ücretimiz ile lüksü ve konforu bir arada yaşayarak mekana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gece sonunda mekandan ayrılırken yine ayı şekilde otelinize, villanıza veya havalimanına transferinizi sağlayabiliriz. Transfer hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Melekler Gece Kulübü Açılış Zamanı

Melekler Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Melekler Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Melekler Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**5, Mağusa Araç**11, Ercan Araç**5, Lefkoşa Araç**1
VIP Araçlar
Girne VIP**1, Mağusa VIP**6, Ercan VIP**8, Lefkoşa VIP**9Melekler Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Melekler Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Melekler Gece Kulübü Katalog

Melekler Gece Kulübü Katalogu son olarak 13 Nisan 2024 tarihinde güncellendi. Melekler Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 15 Nisan 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Melekler Gece Kulübü Nerededir?

Melekler Gece Kulübü Mağusa’da Tuzla bölgesindedir.

Melekler Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Mağusa’da bulunan Melekler Gece Kulübü, şehir merkezibe uzak olduğundan dolayı dilerseniz VIP Araçlarımız ile transferinizi sağlayabiliriz.

Melekler Gece Kulübü Rezervasyon

Melekler gece kulübü ile ilgili rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Melekler Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Melekler Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Melekler Gece Kulübü ile ilgili en güncel katalıg bilgisi için bizlere ulaşmanız yeterlidir.