white house gece kulubu

White House Gece Kulübü Genel Bilgi

Mağusa’nın gözde mekanlarından White House Gece Kulübü, Mutluyaka bölgesinde kıbrıs gece hayatı dünyasına hizmet vermektedir. White House Gece Kulübü içerisinde bulunan yabancı dansçı kızlar ve profesyonel ekibi ile birlikte müşterilerine sınırsız eğlence sunulmaktadır.

Peki White House Gece Kulübü Nerede? White House Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? White House Gece Kulübü Adres nedir? White House Gece Kulübü telefon numarası nedir?

White House Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Mutluyaka – Mağusa

White House Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

41 km, yaklaşık 34 dakika

White House Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 50km, Girne: 48km Sevilen mekanlar arasında gösterilen ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan White House Gece Kulübüne rezervasyon, White House Kıbrıs Gece Kulübü katalog, White House Gece Kulübü transfer ve kıbrıs gece hayatı hakkında almak istediğiniz tüm sorular için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Uzman ekibim sorduğunuz tüm sorulara içtenlikle sevap verecek ve en sağlıklı bilgiyi almanızı sağlayacaktır.

White House Gece Kulübü Açılış Zamanı

White House Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.White House Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

White House Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**3, Mağusa Araç**9, Ercan Araç**3, Lefkoşa Araç**11
VIP Araçlar
Girne VIP**11, Mağusa VIP**4, Ercan VIP**6, Lefkoşa VIP**7White House Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

White House Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

White House Gece Kulübü Katalog

White House Gece Kulübü Katalogu son olarak 28 Şubat 2024 tarihinde güncellendi. White House Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 1 Mart 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

White House Gece Kulübü Nerededir?

White House Gece Kulübü Mağısa’nın Mutluyaka bölgesinde faaliyet göstermektedi.r

White House Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

White House Night Club Mağusa şehir merkezine uzak bir konumda bulunduğundan dolayı özel araç veya taxi ile kulübe ulaşabilirsiniz.

White House Gece Kulübü Rezervasyon

White House Gece Kulübü ile ilgili tüm rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

White House Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

White House Gece Kulübü Katalog Fiyatları

White House Gece Kulübü ile ilgili en güncel katalog ve fiyatlarımız için bizlere dilediğiniz zaman ulaşmanız yeterlidir.