Casablanca Gece Kulubu

Casablanca Gece Kulübü Genel Bilgi

Casablanca Gece Kulübü, kıbrıs gece hayatının dolu dolu yaşandığı bölgelerden birisi olan Mağusa’da faaliyet göstermektedir. Yurt dışından gelen özel dansçı kızları ile faaliyet gösteren ve kıbrıs gece kulüplerinde önemli bir yere sahip olan Casablanca Gece Kulübü, farklı ve kaliteli eğlence anlayışı ile hizmet vermektedir.

Peki Casablanca Gece Kulübü Nerede? Casablanca Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Casablanca Gece Kulübü Adres nedir? Casablanca Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Casablanca Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Mutluyaka Bölgesi – Mağusa

Casablanca Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

40 km, yaklaşık 34 dakika

Casablanca Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 64km, Lefkoşa: 48km Casablanca Gece Kulübü ile ilgili tarafımız sıkça gelen Kıbrıs Gece Hayatı , Kıbrıs Gece Kulüpleri, Kıbrıs Gece Kulübü Katalog dahil tüm transfer hizmetlerimiz ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorularınız için canlı destek veya iletişim hatlarımız üzerinden bizlere yazabilir, mekanlarla ilgili en güncel bilgileri edinebilirsiniz. Yine ayrıca Casablanca Gece Kulübü tercihinde bulunmanız halinde ercan havalimanı transferiniz, otel konaklamanız dahil sorunsuz ulaşımınızı birbirinden özel araç seçeneklerimiz ile sağlayabiliriz.

Casablanca Gece Kulübü Açılış Zamanı

Casablanca Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Casablanca Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Casablanca Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**7, Mağusa Araç**1, Ercan Araç**7, Lefkoşa Araç**3
VIP Araçlar
Girne VIP**3, Mağusa VIP**8, Ercan VIP**10, Lefkoşa VIP**11Casablanca Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Casablanca Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Casablanca Gece Kulübü Katalog

Casablanca Gece Kulübü Katalogu son olarak 14 Haziran 2024 tarihinde güncellendi. Casablanca Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 16 Haziran 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Casablanca Gece Kulübü Nerededir?

Mağusa’ya bağlı Mutluyaka bölgesinde bulunmaktadır.

Casablanca Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Casablanca Gece Kulübü şehir merkezi dışındadır. Dilerseniz kulübe ulaşımınız için özel transfer seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Casablanca Gece Kulübü Rezervasyon

Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Casablanca Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Casablanca Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Casablanca Gece Kulübü katalgoumuz günlük güncellenmektedir. Katalog talebiniz için bizlere ulaşabilirsiniz.