Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları

Golden Girls Gece Kulübü Genel Bilgi

Golden Girls Gece Kulübü, Girne’de Güzelyalı bölgesinde faaliyet gösteren kaliteli mekanlar içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan Golden Girls Gece Kulübü, aynı zamanda dünyanın çeşitli noktalarından gelmiş özel dansçılarla harika şov gösterilerine ev sahipliği yapmaktadır. Golden Girls Gece Kulübü ile ilgili rezervasyon, katalog veya daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Golden Girls Gece Kulübü Nerede? Golden Girls Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Golden Girls Gece Kulübü Adres nedir? Golden Girls Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Golden Girls Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Güzelyalı – Girne

Golden Girls Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

59 km, yaklaşık 64 dakika

Golden Girls Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 19km, Lefkoşa: 44km Golden Girls Gece Kulübünün havalimanına olan olan uzaklığından dolayı konforlu bir yolculuk için bizleri arayabilir, lüksü ve eğlenceyi bir arada yaşayarak mekana transfer hizmeti alabilirsiniz. Yine ayrıca Golden Girls Gece Kulübü ile ilgili güncel katalog ve rezervasyon işlemleriniz ile ilgili bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Golden Girls Gece Kulübü Açılış Zamanı

Golden Girls Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Golden Girls Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Golden Girls Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**7, Mağusa Araç**1, Ercan Araç**7, Lefkoşa Araç**3
VIP Araçlar
Girne VIP**3, Mağusa VIP**8, Ercan VIP**10, Lefkoşa VIP**11Golden Girls Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Golden Girls Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Golden Girls Gece Kulübü Katalog

Golden Girls Gece Kulübü Katalogu son olarak 14 Haziran 2024 tarihinde güncellendi. Golden Girls Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 16 Haziran 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Golden Girls Gece Kulübü Nerededir?

Golden Girls Gece Kulübü Girne’de Güzel yalı bölgesindedir.

Golden Girls Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Şehir merkezinin dışında olduğundan dolayı özel araç önermekteyiz. Dilerseniz size özel vip transferinizi sağlayabiliriz.

Golden Girls Gece Kulübü Rezervasyon

Rezervasyon işlemleriniz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Golden Girls Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Golden Girls Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Golden Girls Gece Kulübü ve Girne Gece Hayato Katalog talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Gece Kulübü kataloglarımız günlük olarak güncellenmektedir.