Titanik Gece Kulubu

Titanik Gece Kulübü Bilgi

Kıbrıs Gece Hayatının birbirinden özel sürprizlerine hazır mısınız? Kıbrıs’In en renkli gece kulüplerinden biri olarak Titanik Gece Kulübü, uzun yıllardır turizmin başkent Girne’de faaliyet gösteren kulüplerden birisidir. Müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutan mekanda birbirinden özel dansçı kızlar ve kaliteli personeli ile sürekli olarak kendini yenilemekte ve Kıbrıs Gece Kulüpleri içerisinde en sevilen mekanlar arasında gösterilmektedir.

Peki Titanic Night Club Nerede? Titanic Night Club Nasıl Gidilir ? Titanic Night Club Adres nedir? Titanic Night Club telefon numarası nedir?

Titanik Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Güzelyalı Bölgesi – Girne

Titanik Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

57 km, yaklaşık 57 dakika

Titanik Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Lefkoşa: 43km, Girne: 19km Girne’de bulunan Titatik Gece Kulübüne dilerseniz ülkeye gelişinizde direkt olarak gidebilirsiniz. Yine ayrıca mekan şehrin dışında olduğundan dolayı mutlaka özel araç veya transfer servisi ile sorunsuz bir şekilde ulaşımınızı tavsiye etmekteyiz. Kıbrıs Gece Turu olarak; Titanik Gece Kulübü dahil KKTC Gece Hayatı içerisinde bulunan tüm gece kulüplerine transfer hizmetimiz olup bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Titanik Gece Kulübü Açılış Zamanı

Titanik Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Titanik Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Titanik Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**6, Mağusa Araç**12, Ercan Araç**6, Lefkoşa Araç**2
VIP Araçlar
Girne VIP**2, Mağusa VIP**7, Ercan VIP**9, Lefkoşa VIP**10Titanik Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Titanik Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Titanik Gece Kulübü Katalog

Titanik Gece Kulübü Katalogu son olarak 18 Mayıs 2024 tarihinde güncellendi. Titanik Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 20 Mayıs 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Titanik Gece Kulübü Nerededir?

Kıbrıs Titanik Gece Kulübü (Titanic Night Club) Girne’de Güzelyalı bölgesinde faaaliyet göstermektedir.

Titanik Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Titanik Gece Kulübünün bulunduğu Güzelyalı bölgesi, Girne şehir merkezine uzak bir konumda bulunduğundan doalyı özel araç veya transfer seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Titanik Gece Kulübü Rezervasyon

Kıbrıs’ta Titanik Gece Kulübü rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Titanik Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Titanik Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Titanik Night Club ile ilgili en güncel bayan katalog ve fiyatlarımız için bizlere ulaşmanız yeterlidir.