Bling Gece Kulubu

Bling Gece Kulübü Genel Bilgi

Bling Night Club (Bling Gece Kulübü) Güzelyurt’ta Kalkanlı bölgesinde faaliyet göstermektedir. Son dönemin popüler mekanları içerisinde yeralan Bling Gece Kulübü , eğlence anlayışınızı değiştirmekle birlikte farklı ve kendine has özel gösteri ile ön plana çıkmaktadır. Kıbrıs Gece Kulüpleri arasında kalite bir mekan arayışınız varsa ve Kıbrıs gece hayatı ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet almak istiyorsanız profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Peki Bling Gece Kulübü Nerede? Bling Gece Kulübü Nasıl Gidilir ? Bling Gece Kulübü Adres nedir? Bling Gece Kulübü telefon numarası nedir?

Bling Gece Kulübünün Bulunduğu Yer

Kalkanlı – Güzelyurt

Bling Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı

59 km, yaklaşık 53 dakika

Bling Gece Kulübünün Şehir Merkezlerine Uzaklığı

Girne: 42km, Lefkoşa: 57km Bling Gece Kulübünün havalimanına olan mesafesinden dolayı direkt olarak mekana ulaşmak isterseniz mutlaka taxi ve özel transfer önermekteyiz. Dilerseniz uygun transfer ücretimiz ile lüksü ve konforu bir arada yaşayarak mekana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yine ayrıca gece sonunda mekandan ayrılırken sizleri otelinize, villanıza veya havalimanına bırakabiliriz Transfer hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bling Gece Kulübü Açılış Zamanı

Bling Gece Kulübü içerisinde bulunan şov olanı şuan kapalıdır. Fakat endişenlenmeyin..! Bu akşam 20:30'da şov alanı bölümü açılacak ve mekana gece saat 24:00'a kadar giriş yapabileceksiniz.Bling Gece Kulübü şov alanının açılış saatini beklemek istemiyorsanız hemen şimdi gece yarısı 01.00 – 09.00 veya gündüz 11.00 - 16:00 arası özel programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel zaman dilimleri organize edebiliriz.

Bling Gece Kulübü için Transfer Araçlarımız Nerede?

Araçlar
Girne Araç**7, Mağusa Araç**1, Ercan Araç**7, Lefkoşa Araç**3
VIP Araçlar
Girne VIP**3, Mağusa VIP**8, Ercan VIP**10, Lefkoşa VIP**11Bling Gece Kulübü Rezervasyon & Bilgi

Bling Gece Kulübü için Rezervasyon ve tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
+90 533 867 13 34
Telegram Hattı
+90 533 867 13 34
Canlı Destek
Canlı Destek için TIKLA

Bling Gece Kulübü Katalog

Bling Gece Kulübü Katalogu son olarak 14 Haziran 2024 tarihinde güncellendi. Bling Gece Kulübü ve Genel Kıbrıs Night Club Katalogumuz 16 Haziran 2024 tarihinde şuan bekleyen birbirinden özel 28 adet yeni çekim fotoğraf yüklenerek yeniden güncellenecektir. En güncel Kıbrıs Night Club Katalogu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bling Gece Kulübü Nerededir?

Bling Gece Kulübü Güzelyurt’ta kalkanlı bölgesinde bulunmaktadır.

Bling Gece Kulübüne Nasıl Gideriz?

Bling Gece Kulübü Güzelyurt merkezden uzak konumda olduğundan dolayı özel araçlarınız ile veya transfer seçeneklerimiz ile kulübe ulaşımınız mümkündür.

Bling Gece Kulübü Rezervasyon

Bling Gece Kulübe ile ilgili rezervasyon işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bling Gece Kulübü Telefonu

+90 533 867 13 34

Bling Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Bling Gece Kulübü ile ilgili güncel katalogumuzu incelemek için bizlere mesaj atabilir veya arayabilirsiniz.